Product

Senior Product Specialist

Lokalizacja: Gdansk

JR_398 Senior Product Specialist (Evergreen) (Open)

Job description

Oferowane wynagrodzenie: 8000 - 14000 PLN brutto miesięcznie

Senior Product Specialist w Kainos pełni kluczową rolę podczas procesu wdrożenia, analizy wymagań, i stałego ulepszania produktu Smart. Jest głównym punktem kontaktu dla klienta podczas całego cyklu wdrożeniowego, wspiera procesy sprzedażowe, przeprowdza szkolenia zarówno w siedzibie klienta jak i w zespole. Rola Senior Product Specialist to połączenie wiedzy technicznej z umiejętnościami biznesowymi i kontaktem z klientem. Osoby pracujące na tym stanowisku doskonale posługują się językiem angielskim i cenią sobie możliwość podróżowania (Europa i USA).

Więcej informacji o projekcie Kainos Smart

Obowiązki:

  • Zbieranie wymagań, prowadzenie warsztatów z klientami, tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie klientów
  • Tworzenie i rozwijanie planu wdrożenia
  • Prowadzenie wystąpień, webinarów, szkoleń demonstrujących nowe funkcjonalności
  • Dzielenie się wiedzą (tworzenie white papers, dokumentów z najlepszymi praktykami)
  • Wspieranie rozwijania wewnętrznej metodologii prowadzenia procesu wdrożenia
  • Wspieranie działań przedsprzedażowych – tworzenie zapytań ofertowych
  • Tworzenie SOW (Statement of Work), RFQ (Request for quotation)
  • Przygotowywanie ofert przetargowych
  • Konfiguracja systemu

Doświadczenie:

  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku programisty, analityka biznesowego lub wdrożeniowca
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność, umiejętność prezentowania, umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą, zarządzania zespołem, coaching
  • Gotowość do podróży służbowych po Europie i USA
  • Mile widziana znajomość metodyk zwinnych (Agile)
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu rozwiązań opartych o Cloud Computing i SaaS
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji w siedzibie klienta (lub opartych na chmurze) takich jak: CRM, ERP, BI lub HCM
  • Znajomość procesów automatyzacji testów oraz wysokie nastawienie na jakość oprogramowania
  • Znajomość SOAP UI
  • Podstawowa znajomość Linuxa

Co daje praca w Kainos:

  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza woj. pomorskiego
  • Pakiet medyczny w Medicover (oraz możliwość rozszerzenia go na rodzinę
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • 1500 PLN rocznie jako dofinansowanie rozwoju hobby (do wydania dowolnie np. na kurs kitesurfingu lub naukę języka flamandzkiego)
  • Dofinansowanie do karty Multisport (oraz możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Imprezy integracyjne oraz zabawy dla całej rodziny: Mikołajki, Summer BBQ, Kick Off, Pay Day Drinks, Christmas Party, Dzień Św. Patryka, i inne
  • Dostęp do portalu ze szkoleniami online - Pluralsight
  • Career Coach’a dbającego o rozwój Twojej kariery w Kainos
  • Wyjazdy na konferencje polskie i zagraniczne jako słuchacz lub prelegent (przygotowanie do wystąpienia w ramach godzin pracy)
  • 3000 Funtów za polecenie pracownika do pracy
  • Możliwość pracy z domu do 3 dni w tygodniu
  • Core hours (zaczynamy pracę dowolnie pomiędzy 8 a 10 rano)
  • Pracę 7,5 godzin dziennie
  • Fun roomy, Chill Out room oraz siłownię z prysznicami w biurze
  • Szkolenia techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich
  • Łatwy dostęp do managementu, możliwość wpływu na kierunek rozwoju firmy
  • Bardzo stabilne warunki zatrudnienia w firmie dbającej o rozwój pracowników

Możesz też wysłać nam swoje CV na adres kariera@kainos.com