Product

Senior Workday Data Consultant

Lokalizacja: Gdansk

Job description

Data Consultant wspiera wdrożenia systemu Workday – jednego z największych na świecie cyfrowych rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim i finansami w dużych organizacjach, dbając o proces wymiany danych i ich sukcesywną konwersję. Data Consultant jest częścią zespołu projektowego dostosowującego system Workday do wymagań biznesowych globalnych Klientów.

Obowiązki:

  • Wsparcie Senior HCM Consultant / Solution Architect w prezentowaniu Klientom wymagań związanych ze strukturą danych;
  • Bieżące wsparcie Klienta podczas tworzenia zestawu danych w formacie umożliwiającym ich modyfikację;
  • Całościowa koordynacja procesu migracji danych do systemu;
  • Analiza danych w celu wyeliminowania błędów, rozwiązywanie problemów;
  • Sprawdzanie zgodności dostarczonych danych z konfiguracją procesów biznesowych;
  • Branie udziału w szkoleniach dotyczących nowych funkcjonalności systemu Workday;
  • Budowanie relacji z klientem;
  • Tworzenie raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu, analizie i migracji dużych zbiorów danych;
  • Doświadczenie w pracy z międzynarodowym klientem;
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP, np. PeopleSoft, Oracle, SAP, Salesforce, Taleo lub innym rozwiązaniami On-Premise;
  • Doświadczenie w pracy na różnych etapach projektu, np. zbieranie wymagań, implementacja, testowanie;
  • Biegła znajomość Microsoft Excel;
  • Skrupulatność i wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Chęć nabywania nowej wiedzy.

Benefity:

  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza woj. pomorskiego;
  • Pakiet medyczny w Medicover (oraz możliwość rozszerzenia go na rodzinę);
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • 1500 PLN rocznie jako dofinansowanie rozwoju hobby (do wydania dowolnie np. na kurs kitesurfingu lub naukę języka flamandzkiego);
  • Dofinansowanie do karty Multisport (oraz możliwość rozszerzenia na rodzinę);
  • Imprezy integracyjne oraz zabawy dla całej rodziny: Mikołajki, Summer BBQ, Kick Off, Pay Day Drinks, Christmas Party, Dzień Św. Patryka, i inne;
  • Dostęp do portalu ze szkoleniami online - Pluralsight;
  • Career Coach’a dbającego o rozwój Twojej kariery w Kainos;
  • Wyjazdy na konferencje polskie i zagraniczne jako słuchacz lub prelegent (przygotowanie do wystąpienia w ramach godzin pracy);
  • 3000 Funtów za polecenie pracownika do pracy;
  • Możliwość pracy z domu do 3 dni w tygodniu;
  • Core hours (zaczynamy pracę dowolnie pomiędzy 8 a 10 rano);
  • Pracę 7,5 godzin dziennie;
  • Fun roomy, Chill Out room oraz siłownię z prysznicami w biurze;
  • Szkolenia techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich;
  • Łatwy dostęp do managementu, możliwość wpływu na kierunek rozwoju firmy;
  • Bardzo stabilne warunki zatrudnienia w firmie dbającej o rozwój pracowników.

Kontakt z rekruterem: Iwo Sadecki (i.sadecki@kainos.com)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączanie CV w języku angielskim wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).".

Możesz też wysłać nam swoje CV na adres kariera@kainos.com