W piątek, 10 czerwca, pracownicy Kainos w Gdańsku oraz goście z Belfastu i innych naszych biur, uczestniczyli w corocznej imprezie rozpoczynającej kolejny rok finansowy. Motywem przewodnim KickOff-a 2016 była Kreatywność – we wszystkich swoich formach i przejawach. 

KickOff

W gdańskiej części KickOffa uczestniczyło ponad 230 osób i była to największa z imprez wewnętrznych, jakie kiedykolwiek się tutaj odbyły. W tym roku ponownie spotkaliśmy się w przepięknych ogrodach hotelu Posejdon w Gdańsku. 

kainos kickoff

Dla każdego z uczestników, KickOff to okazja aby w trochę luźniejszej atmosferze spotkać się z (często dawno niewidzianymi) kolegami pracującymi w innych projektach, a także poznać plany i strategię firmy na kolejny rok.

kainos kickoff

kainos kickoff kainos kickoff

W tym roku formuła spotkania uległa niewielkim zmianom – zamiast jednego bloku prezentacji, agenda składała się z pięciu równolegle trwających prezentacji, spośród których każdy z uczestników mógł wybrać te najbardziej interesujące dla siebie: 

Applied Innovation – Luke McNeice, Matthew Fitch & Lizzy Atkinson
Cloud Services – Eamon McMahon & Stephen Nicholl
Generation ‘Z’ in Technology – Laura McKeague, Peter McAree & Hanna Górecka
Evolve Velocity Platform – Alastair Allen & Marcin Wasilczyk
Coaching: The 2 Week Challenge – Pamela Piegłowska & Bartosz Rynarzewski

kainos kickoffkainos kickoffInnovation Demonstrations x 3 – Marta Woźniak, Krzysztof Skowroński, Mateusz Żarkowski & Jacek Durlik

kainos kickoff IMG_8627DSCF7177

Wieczorną imprezę otworzył występ naszego niezastąpionego Band0 :) 

DSCF7260 DSCF7251