Serdecznie zapraszamy na Trójmiejskie Targi Pracy, które odbędą się 23 i 24 kwietnia na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Będziemy na Was czekać na stoisku nr 15 między 9 a 16. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące rekrutacji do naszej firmy i pracy w Kainos. Przygotowaliśmy też dla Was kilka dodatkowych atrakcji:

  • konkurs – quiz, w którym nagrodą główną jest iPod Touch 4g 8GB. Co zrobić, aby stać się jego posiadaczem? Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań z zakresu programowania i naszej firmy, które znajdziecie na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/kainos.polska. Zwycięzcą zostanie osoba, która zgromadzi największą ilość punktów. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas targów, 24 kwietnia (wtorek) o godz. 14 na naszym stoisku. Aby otrzymać nagrodę, należy być obecnym podczas ogłoszenia wyników!
  • prezentacja „Chmura w pigułce”, którą poprowadzi Łukasz Wiśniewski. Prowadzący pomoże zrozumieć czym tak naprawdę jest Cloud computing, wyjaśni popularne buzz-words związane z Chmurą, przedstawi praktyczne zastosowania Chmury oraz jej wady i zalety. Wykład odbędzie się we wtorek, 24 kwietnia o godz. 10:15 w sali seminaryjnej nr 1 na WETI PG.
  • prezentacje finałowych aplikacji stworzonych podczas polskiej edycji AppCampa 2011/2012. Zapraszamy we wtorek, 24 kwietnia przed południem!
Więcej informacji na temat targów znajdziecie na stronie www.targipracy.gdansk.pl. Do zobaczenia w poniedziałek i wtorek!