Firma Kainos zaprasza na Trójmiejskie Targi Pracy 2011, które odbędą sie 23 i 24 maja w gmachu Wydziału Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Odwiedź nas na stanowisku 19 i dowiedz się jakie oferty pracy czekają na Ciebie w firmie Kainos.

W tym roku wszyscy odwiedzający targi będą mieli szanse wysłuchania prezentacji Lorny Hermin, Head of Microsoft Platform Capability w firmie Kainos, która opowie o innowacyjnym wykorzystaniu platform oferowanych przez Microsoft, ich możliwościach oraz o ciekawych projektach zrealizowanych w oparciu o takie platformy jak MS SharePoint czy MS Dynamics. Wprowadzeniem do tej prezentacji będzie krótkie przedstawienie firmy Kainos. Lorna będzie wygłaszać swoją prezentację o godzinie 12.15, 23 maja, w Sali Seminaryjnej numer 2.

Wszyscy, którzy uważnie wysłuchają prezentacji Lorny i odpowiedzą na kilka pytań dotyczących technologii Microsoft oraz firmy Kainos, będę mieli szansę wygrania urządzenia Apple iPod Touch 8GB! Zwycięzca zostanie wylosowany spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania, 24 maja o godzinie 14.00 na stanowisku firmy Kainos.

Wystarczy pobrać kupon konkursowy z naszego stanowiska na targach i zalogować się na stronę konkursu (będzie aktywna od poniedziałku od godz. 13.00)
To już XIII edycja Trójmiejskich Targów Pracy, które tradycyjnie organizowane są na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Jest to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w Polsce zarówno pod względem liczby wystawców jak i odwiedzających.
Tegoroczne targi zapowiadają sie równie imponująco. Wśród ponad 40 wystawców obecna będzie firma Kainos, która po raz kolejny będzie się prezentować jako atrakcyjny pracodawca, stawiający na wysokie kwalifikacje i rozwój swoich pracowników. W ciągu ostatnich 6 miesięcy do naszego biura w Gdańsku przyjęliśmy 15 osób stwarzając im niepowtarzalne możliwości rozwoju kariery i pracy nad ciekawymi projektami. Nasz proces rekrutacyjny cały czas trwa, wiec spotkaj sie z nami aby sprawdzić dostępne oferty pracy.

Do zobaczenia na targach!