Testwarez to dwudniowa konferencja zrzeszająca testerów z całej Polski. Dzięki tej imprezie uczestnicy mieli okazję spotkać osoby z innych firm pracujących w szeroko pojmowanym zapewnieniu jakości, wymienić doświadczenia i poznać najnowsze testerskie trendy.

Konferencja była wyjątkowa ponieważ w trakcie dwóch dni uczestnicy mogli spędzić jeden dzień w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni, a drugi na promie statku, który odbywał rejs do szwedzkiego miasta Karlskrona. W trakcie eventu miały miejsce prezentacje, panele dyskusyjne oraz konsultacje.

Od strony Kainos prelekcję poprowadzili:

Michał Sierzputowski (Senior Associate Test Engineer) – „Zautomatyzuj swoje testy automatyczne Selenium

Tomasz Świderek (Senior Associate Software Engineer) – “Jak zbudować autorski framework do automatyzacji testów.Tips&hints.

IMG_2176Michał Sierzputowski

IMG_2188Tomasz Świderek

IMG_2210

testwarez-nagrody

W trakcie wydarzenia do rozwiązania było nasze testerskie zadanie. Gratulujemy czterem śmiałkom, którzy zostali wylosowani z wszystkich poprawnie udzielonych odpowiedzi i wygrali tablet Nexus oraz 3 myszki R.A.T. 7!

Kainos_testwarez

Testwarez to jedna z kluczowych polskich imprez zrzeszających społeczność testerską. Z naszej perspektywy jest to ogromna wartość, dlatego cieszymy się, że jako sponsor mogliśmy wesprzeć tegoroczną edycję.