Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stanowiska firmy Kainos na Inżynierskich Targach Pracy, które odbyły się 15 marca na Politechnice Gdańskiej.
Tegoroczne targi pracy cieszyły się bardzo dużą popularnością. W ciągu 2 dni odwiedziło je kilka tysięcy osób, które mogły zapoznać się z ofertami pracy ponad 20 wystawców oraz uczestniczyć w licznych warsztatach i szkoleniach.

Dla firmy Kainos, która po raz pierwszy prezentowała się jako pracodawca na Inżynierskich Targach pracy, organizowanych przez BEST, impreza ta okazała się dużym sukcesem. Oferta zatrudnienia skierowana do utalentowanych inżynierów, szukających możliwości zdobycia wysokich kwalifikacji i rozwoju zawodowego spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Nasze stanowisko pękało w szwach od setek ludzi zaciekawionych naszą firmą i dostępnymi ofertami pracy. Tych, którzy przyszli z nami porozmawiać czekała mila niespodzianka: konkurs z możliwością wygrania 2 urządzeń iPod Touch! Spośród ponad 100 prawidłowych odpowiedzi na konkursowe pytania wylosowaliśmy dwóch szczęśliwców z wydziałów: Informatyki i Mechatroniki. Jeszcze raz gorąco im gratulujemy!

Jeśli nie udało ci się z nami spotkać na Inżynierskich Targach Pracy lub jeśli chcesz spotkać się z nami ponownie, zapraszamy na XIV Trójmiejskie Targi Pracy odbywające się 23 i 24 maja. Będzie nas można znaleźć na stanowisku numer 19.