Wczorajszy dzień spędziliśmy na Inżynierskich Targach Pracy, które odbyły się na Politechnice Gdańskiej. W godzinach porannych mieliśmy przyjemność poznać rzeszę młodych osób, którzy zainteresowali się ofertą pracy i stażu w naszej firmie. Fantastycznym elementem studenckich targów pracy są długie i wciągające rozmowy, morze pytań, które czasami prowadzą do naprawdę interesujących wniosków.

Rozmowy z młodymi osobami przypominają nam o naszych początkach kariery, kiedy byliśmy w trakcie studiów lub właśnie je kończyliśmy. Był to okres kiedy ciekawość świata oraz chęć podjęcia pracy przy pierwszych komercyjnych projektach była ogromna.

Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom młodych osób, oferując interesujące i rozwojowe staże oraz możliwość pracy w pełnych lub elastycznych godzinach dostosowanych bezpośrednio do danej osoby.

Nie zabrakło również klasycznego elementu naszej obecności na targach, czyli konkursu. W tym roku do rozdania mieliśmy cztery myszki dla prawdziwych graczy (Mad Catz R.A.T 5). Aby wziąć udział w konkursie należało rozwiązać zadanie i podesłać nam poprawną odpowiedź.

Dziękujemy za długie rozmowy oraz możliwość poznania was na targach. Wszystkie osoby zainteresowane stażem i pracą w Kainos prosimy o mailowy kontakt pod adresem: kariera@kainos.com

Foto: Mateusz Paszkiewicz