Z dumą możemy ogłosić kolejny sukces gdańskiego zespołu Evolve. Po miesiącach wytężonej pracy system Kainos Evolve® rozrósł się o platformę mobilną.

Możemy również potwierdzić, że Kainos został oficjalnym partnerem technologicznym Apple – fakt ten ogłosił w lipcu Dyrektor Finansowy (CFO) Apple, Luca Maestri. Wiąże się to z bardzo ścisłą współpracą pomiędzy firmami, szkoleniami i oficjalnymi certyfikacjami przyznawanymi naszym pracownikom z Gdańska i UK.

Gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt!

evolve team 700px

Na naszej stronie Kainos.com opublikowaliśmy oficjalną notę prasową dotyczącą rozszerzenia systemu Kainos Evolve o platformę mobilną. Całość informacji można znaleźć we wpisie: https://www.kainos.com/kainos-announces-new-mobile-enabled-healthcare-platform-to-enhance-patient-care/

Nowa platforma ma na celu umożliwienie instytucjom opieki zdrowotnej podniesienie jakości usług medycznych za pomocą rozwiązań mobilnych na urządzenia firmy Apple – iPhone, iPad, iPod touch i Apple Watch. Nowa platforma Evolve ma zaspokajać potrzeby placówek medycznych o zróżnicowanych profilach – od dużych szpitali przez placówki opieki społecznej po instytucje ratownictwa medycznego. Rozwiązania zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb dynamicznie rozwijającego się rynku usług medycznych – na przykład poprzez zastosowanie rozwiązań opartych na przechowywaniu danych w chmurze.